2 DZIAŁKI NIEDALEKO MORZA Z WARUNKAMI ZABUDOWY

Błądzikowo gm. Puck
Dodane: Czwartek, 30 Kwiecień, 2026  03:58
215 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Oferuję  DO WYBORU  2 działki położone w miejscowości Błądzikowo na trasie pomiędzy Puckiem i Żelistrzewem.

Nieruchomości bardzo słoneczne o powierzchniach 805 m2 lub 980 m2.

WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE:: woda, prąd, gaz i kanalizacja na granicy działek !

NA DZIAŁKI ZOSTAŁY WYDANE WARUNKI ZABUDOWY NA BUDOWĘ BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH.

ZALETY NIERUCHOMOŚCI:

- blisko morze, plaża, promenada, molo i port jachtowy

- szybki i dobry dojazd do trójmiasta i półwyspu

- dobra lokata kapitału

- wydane warunki zabudowy !

CENY:

działka nr 10/4, 805 m2 -  194 000 zł ( 241 zł za m2 )

działka nr 10/5, 980 m2 - 215 000 ( 219 zł za m2 )

DZIAŁKI Z WSZYSTKIMI MEDIAMI MIEJSKIMI NA GRANICY I W WARUNKAMI ZABUDOWY !!!!!!!!!!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Wyślij wiadomość

Na Lento.pl od 16 cze 2025
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków